Kliknij.Informacja w języku angielskim     

dodaj do ulubionych   ustaw tę strone jako startowš   napisz do nas!   
|
|
|
|
|
|

LISTA CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA

Stan na 5 września 2017 roku
 
  1. Antonów Andrzej - Warszawa, rocznik 1957
  2. Babicz Jacek - Częstochowa, rocznik 1966
  3. Bachleda-Curuś Adam - Zakopane, rocznik 1977
  4. Balcerzyk Bartłomiej, Niemcy, rocznik 1996
  5. Banak Zofia - Zakopane, rocznik 1957
  6. Banas Renata - Zakopane, rocznik 1951
  7. Basisty Jan - Kraków, rocznik 1973 ( www.kancelariabasisty.pl)
  8. Bereziński Mateusz - Zakopane, rocznik 2008
  9. Biegańska - Chowaniec Krystyna - Zakopane, rocznik 1955
  10. Bielawa Danuta - Kanada, rocznik 1981
  11. Bielawa Jerzy - Zakopane, rocznik 1952
  12. Bielska - Podsiadło Maria - Zakopane, rocznik 1974
  13. Bisz Michał - Zakopane, rocznik 2009
  14. Blicharska Grażyna - Biały Dunajec, rocznik 1980
  15. Blicharz Łukasz - Kościelisko, rocznik 2009
  16. Bocheńczak Elżbieta - Gliczarów Górny, rocznik 2008
  17. Borkowska Anna - Zakopane,
  18. Borkowska Marcjanna - Zakopane, rocznik 1989
  19. Budz Marta - Murzasihle, rocznik 2006
  20. Bulas Krystyna ( zd.Brończyk), rocznik 1980
  21. Charrasse (zd.Bogdalik) Jolanta - Francja, rocznik 1980
  22. Chełkowski Paweł - Warszawa, rocznik 1955
  23. Chilecki Piotr Marek - Zakopane, rocznik 1963
  24. Chodurska Elżbieta- Zakopane, rocznik 1978
  25. Chowaniec (zd.Chrapkiewicz) Beata - Tarnobrzeg, rocznik 1980
  26. Chowaniec Maciej - Bukowina Tatrzańska, rocznik 2005
  27. Chrząstowska Elżbieta - Wielka Brytania, rocznik 1980
  28. Chyc - Czarniak /zd.Burtan/ Maria - Zakopane, rocznik 1974
  29. Ciołek Rafał - Zakopane, rocznik 1981
  30. Cukier Bronisław - Zakopane, rocznik 1978
  31. Czajowska-Michalska Krystyna - Katowice, rocznik 1957
  32. Czamańska Ewa /zd.Golik/ - Zakopane, rocznik 1974
  33. Czerlinka Wanda - Zakopane, rocznik 1955
  34. Czerwiński Leszek - Zakopane, rocznik 1972
  35. Czyż - Grubińska Danuta , Zielonka, rocznik 1955
  36. Daniec Maciej, Zakopane/Warszawa, rocznik 1962
  37. Dobosz Joanna, Zakopane, rocznik 2008
  38. Dominiak Jacek, Poronin, rocznik 1976
  39. Drąg Adam, Bielsko-Biała, rocznik 1966
  40. Dubowski Andrzej, Katowice, rocznik 1957
  41. Durczewski Jacek, Poronin, rocznik 1968
  42. Dyka Jacek - Poronin, rocznik 1999
  43. Dyka Marek - Poronin, rocznik 1997
  44. Dyląg-Szpórna Janina - Zakopane, rocznik 1957
  45. Dziedziniewicz (za.Nowak) Elżbieta, rocznik 1980, Zakopane
  46. Dziura (zd.Górka) Jadwiga, rocznik 1980, Katowice
  47. Filar Jerzy - Warszawa, rocznik 1972 | www.jfilar.pl
  48. Filipowicz Aleksandra, Zakopane, rocznik 2009
  49. Furtak Bożena - Biały Dunajec, rocznik 1983
  50. Gajowski Paweł - Gliwice, rocznik 1968
  51. Galica-Jurecka Lucyna - Zakopane, rocznik 1974
  52. Gałek Olszewska Anna - Zakopane, rocznik 1946
  53. Gawron Adam - Ratułów, rocznik 2007
  54. Gawron Ewa - Dzianisz, rocznik 2009
  55. Gąsienica -Giewont Antonina - Zakopane, rocznik 1965
  56. Gąsienica Szostak Michał - Zakopane, rocznik 1953
  57. Gładoch Małgorzata - Zakopane, rocznik 1980
  58. Głowacki Krystian - Pajęczno, rocznik 1968
  59. Gniazdowska Krystyna - Chojno, rocznik 1957
  60. Goszczyńska Małgorzata - Tarnów, rocznik 1968
  61. Grzyb Urszula - Zakopane, rocznik 1975
  62. Grzybowska Jolanta - Zakopane, rocznik 2009
  63. Gut Janina - Poronin, rocznik 1968
  64. Gut Stanisław -Zakopane , rocznik 1974
  65. Gut - Misiaga Izabella - Zakopane, matura - 1991
  66. Gut-Tokarczyk Anna - Poronin, rocznik 1997
  67. Hagowski Maciej-Zakopane, rocznik 2012
  68. Herman Elżbieta - Zakopane, matura 1975
  69. Herman Jacek - Zakopane, rocznik 1964
  70. Herman Krzysztof- Zakopane, rocznik 2007
  71. Herman Włodzimierz, Chodzież, rocznik 1957
  72. Hirsz Barbara - Wielka Brytania, rocznik 1955
  73. Hołub Marta - Zakopane, rocznik 1999
  74. Hoły Andrzej - Nieporęt, rocznik 1952
  75. Hoły (zd.Piłat) Krystyna - Zakopane, rocznik 1984
  76. Horzemski Janusz - Kraków, rocznik 1947
  77. Hrynaszkiewicz Pozdiejew Irena W. (zd. Krawczyk) - Zakopane, rocznik 1952
  78. Jagielska (zd.Zagórska) Ryszarda, rocznik 1975
  79. Jakubowska Maria- Łódź 1971
  80. Jakubowski Lucjusz - Łódź, 1968
  81. Janczy Józef - Ciężkowice, rocznik 1969
  82. Jasiński Jerzy Jakub - Warszawa, rocznik 1991
  83. Jasionek Marcin - Witów, rocznik 2006
  84. Jasiorkowska Anna- Zakopane, rocznik 1972
  85. Jasnos (zd.Brończyk) Janina - Zakopane, rocznik 1966
  86. Jost - Jakubowska Barbara, Łódź, 1968
  87. Kamińska Anna - Zakopane, rocznik 2007
  88. Kardasińska (zd.Karpiel) Janina, rocznik 1980, Kościelisko
  89. Kardasiński Jan, Kościelisko, rocznik 2011
  90. Kardaś-Wicher Hanna, Zakopane, rocznik 1990
  91. Karkocha Rene - Zakopane, rocznik 2001
  92. Karpiel Anna - Zakopane, rocznik 1999
  93. Kąkolecki Bogdan - Warszawa, rocznik 1972
  94. Kępińska Beata - Zakopane, rocznik 1979
  95. Kęska-Ponikło Kazimiera, Alwernia, rocznik 1957
  96. Kiciński Jarosław - Australia, rocznik 1975 www.lilac-crest.com.au
  97. Kicińska (Hebda) Janina - Australia, rocznik 1975 www.lilac-crest.com.au
  98. Kiemystowicz ( zd.Rączkowska) Bożena,Nowy Sącz, rocznik 1977
  99. Kirkor Zbigniew - Newport, członek wspierający (syn Witolda Kirkora)
  100. Kleta Wojciech - Zakopane, rocznik 2007
  101. Klimowicz Kamil - Francja, rocznik 1966
  102. Kłosowski Wiktor - Zakopane , rocznik 2007
  103. Knapik Michał - Zakopane,rocznik 2008
  104. Koczyńska - Chmiel Joanna, rocznik 1979
  105. Kois  Jan Andrzej - Zakopane, rocznik 1973
  106. Kois Krystyna - Zakopane, rocznik 1957
  107. Kowalczyk Paweł Józef, Naperville, USA - rocznik 1986
  108. Kowalski Jacek, Poronin, rocznik 1953
  109. Kozicka Faustyna - Zakopane, rocznik 2007
  110. Krasicki Szymon - Kraków, rocznik 1955
  111. Krowicka Adamina, Warszawa,rocznik 1955
  112. Krupa (zd.Jagła) Marta - Kościelisko, rocznik 1988
  113. Krzanik Grzegorz - Zakopane, rocznik 1972
  114. Krzos Aleksandra, Poronin, rocznik 2008
  115. Krzyściak Katarzyna - Poronin, rocznik
  116. Kubik Karp Krystyna - Zakopane, rocznik 1973
  117. Kühn Krzysztof - Sopot, rocznik1965
  118. Kula Krzysztof - Jabłonka,rocznik 1992
  119. Kulig Krystyna - rocznik 1968, Kanada  
  120. Kurek Ewa - Zakopane, rocznik 1977
  121. Kurek Maciej - Zakopane, rocznik 2008
  122. Kurek Mateusz - Zakopane, rocznik 2006
  123. Kusters /Kiełbińska/ Barbara, Holandia, rocznik 1957
  124. Kwak Maria - Poronin, rocznik 1952
  125. Kwaśny Bożena - Australia, rocznik 1972
  126. Kwitowska /zd.Szkulska/ Bożena - Zakopane/N. Sącz,rocznik 1974 www.ak.sacz.pl
  127. Kyc Irena - Zakopane,rocznik 1975
  128. Kyc Piotr - Zakopane, rocznik 1980
  129. Lasak Agata - Ząb, rocznik 2009
  130. Lenart Bogdan - Zakopane
  131. Lipowska - Mielech Józefa, Chrzanów, rocznik 1954
  132. Łapczuk Krzysztof , Iwanowice, rocznik 1965
  133. Łojas Franciszek - Zakopane, rocznik 1978
  134. Łojas Paweł - Zakopane, rocznik 2009
  135. Łaptaś Andrzej - Kraków, rocznik 1965 www.ing.pan.pl
  136. Łukasik Marek, Lipowo, rocznik 1977
  137. Machajewska (zd.Moczarska) Jolanta - Zakopane, rocznik 1965,
  138. Maciata Elżbieta - Biały Dunajec, rocznik 2008
  139. Maciata Zofia - Biały Dunajec, rocznik 1972
  140. Maciejewska Anna - Zakopane, rocznik 1979
  141. Magierski Piotr, rocznik 1980, USA
  142. Majcher Janusz - Zakopane, rocznik 1969
  143. Majcherczak (Rogalska) Mariola - Warszawa,rocznik 1980
  144. Majchrowicz Bartłomiej - Zakopane, rocznik 1955
  145. Majerczyk Maria - Poronin
  146. Malinowski  Marek - Warszawa, rocznik 1955
  147. Małkuch Magdalena - Sierockie, rocznik 2007
  148. Marasek Adam- Zakopane, rocznik 1965 r,
  149. Marchewka Jadwiga - Zakopane, rocznik 1972
  150. Marchewka Zuzanna -Zakopane, rocznik 2012
  151. Marcinkowska Maria - Myślenice, rocznik 1957
  152. Marski Piotr, Austria, rocznik 1966
  153. Martyniak Wacław, Zakopane, rocznik 1954
  154. Mazur Barbara (Schuller)- Bytom,rocznik 1954
  155. Mazur Paweł , Zakopane, rocznik 2011
  156. Michałczak Anna - Zakopane, rocznik 2008
  157. Migier Jerzy - Katowice, rocznik 1951
  158. Miller Piotr - Rudawa, rocznik 1978
  159. Mitan - Abel Marzena, rocznik 1986, Zakopane
  160. Mohelicka (zd.Derezińska) Ewa - USA, rocznik 1959
  161. Mohelicki Antoni - USA, rocznik 1955
  162. Mochyła Jan - Zakopane, rocznik - 1957
  163. Morawska Krystyna - Zakopane, rocznik 1978
  164. Moroz Zbigniew, Zakopane, rocznik 1955
  165. Motyka Andrzej - Zakopane, rocznik 1980
  166. Motyka Joanna - Zakopane, rocznik 2007
  167. Mroziewicz Maria - Legionowo, rocznik 1967
  168. Mrugała Maciej - USA, rocznik 1989
  169. Nowicka Agnieszka - Zakopane, rocznik 2007
  170. Okularczyk /Jania/Barbara - Zakopane , rocznik 1980
  171. Olszewska ( zd.Chojnacka) Ewa - Kraków, rocznik 1965,
  172. Orawiec Bronisław - USA, rocznik 1965, www.drorawiec.org
  173. Orawiec (zd.Dzierżęga) Helena, Poronin
  174. Orawiec Renata - Zakopane rocznik 1987
  175. Osiński Witold - Zakopane, rocznik 1964
  176. Pachacz Józef, Szczawno Zdrój,rocznik 1961
  177. Pajor Stanisław - Wrocław, rocznik 1972
  178. Papież Anna - Kościelisko, rocznik 2006
  179. Paradysz Janusz - Kraków,rocznik 1951
  180. Parczewski Andrzej - Zakopane, rocznik 1960
  181. Pawlica Halina - Zakopane, rocznik 1974
  182. Pawlikowska Krystyna, Poronin, 1968
  183. Piasecka (Marecik) Grażyna - Warszawa, rocznik 1954
  184. Pieła Ireneusz - Kraków, rocznik 1977
  185. Pieła Teresa - Kraków, rocznik 1977
  186. Pitoń Helena - Zakopane, rocznik 1983
  187. Pitoń Stanisława - Zakopane, rocznik 1954
  188. Pająk Ewelina - Zakopane, rocznik 2007
  189. Podlaski Kazimierz - Kraków, rocznik 1966
  190. Pokszan Grzegorz - Zakopane, rocznik 2009
  191. Polakiewicz (zd.Leszczyc-Zielonacka) Ewa - Kraków, rocznik 1958
  192. Polańska Bożena - Wrocław, rocznik 1972
  193. Potaczek Piotr - Wielka Brytania, rocznik 1980
  194. Prochaska Bożena, Austria, rocznik 1954
  195. Prus - Ciołek Marta - Zakopane, rocznik 1981
  196. Prusek Małgorzata (zd.Stępniewska) - Stary Sącz, rocznik 1974
  197. Przekupień Agnieszka - Kościelisko, rocznik 2009
  198. Przepiórkowska Elżbieta-Wrocław, rocznik 1972
  199. Przybyło Michał - Zakopane, rocznik 2007
  200. Radziszewska (zd.Pałka) Barbara - Kraków, rocznik 1971 strona: basiapalka.plfoto.com\
  201. Rafałowicz (Janik) Ewa, Nowy Sącz, rocznik 1977
  202. Reroń (Pietrzak) Elżbieta, rocznik 1957, Bibice k.Krakowa
  203. Riemen Maria - Zakopane, rocznik 1955
  204. Rojowski Bohdan - Wisła, rocznik 1974
  205. Rokosz Karolina - Zakopane, rocznik 2009
  206. Romuald Roman- rocznik 1967
  207. Rzankowska /Ziółko/ Beata - Zakopane, rocznik 1981
  208. Rzankowski Maciej - Zakopane, rocznik 1980
  209. Sadłoń Narcyz - Zakopane - Kościelisko, rocznik 1994
  210. Sadowski Zbigniew - Radom, rocznik 1974
  211. Schweiger Krzysztof - Prudnik, rocznik 1958
  212. Schwenk Angieszka - Zakopane, rocznik 2000
  213. Siudut Stanisław - Kraków - rocznik 1972
  214. Skawiński Filip - Warszawa, roczniki 1997
  215. Skulska - Papp Beata - Zakopane, rocznik 1981 ( http://www.beataskulska-papp.pl/ )
  216. Skupień Jan - USA
  217. Soja Stanisław - Warszawa, rocznik 1960
  218. Solus Katarzyna - Bukowina Tatrzańska, rocznik 2007
  219. Spławiński Jacek, Piastów, rocznik 1954
  220. Staniszewski Andrzej - Poronin, rocznik 2006
  221. Stasik Janusz - Brzegi, rocznik 2008
  222. Stasiński Maciej - Kościelisko, rocznik 1991
  223. Stefańska Weronika - Jastrzębie Zdrój, rocznik 1977
  224. Stowarzyszenie Przyjaciół Twórczości J.Kasprowicza - Zakopane www.harenda.com.pl
  225. Szczerba Bartłomiej -Zakopane, rocznik 1999
  226. Szeliga Zbigniew - Zakopane
  227. Syrzistie Maria Grażyna (Witek) , Zakopane, rocznik 1975
  228. Szumna Anna - Zakopane, rocznik 1980
  229. Szych Renata - Zakopane,rocznik 1973
  230. Ślizowski Wojciech - Kraków, rocznik 1980
  231. Święchowicz Barbara - Zakopane, rocznik 1972
  232. Świętek Feanciszek- Lipnica Wielka (nie jest absolwentem szkoły)
  233. Świerczek Rafał - Nowy Sącz, rocznik 1980
  234. Tabisz (zd.Zakrzewska) Agnieszka - Józefów, rocznik 1989
  235. Torbińska Anna, rocznik 1977
  236. Trybuła Stanisław - Kędzierzyn - Kożle , rocznik 1962
  237. Trybuła Włodzimierz, Zakopane, rocznik 1964
  238. Trzos Piotr, rocznik 1980, Zakopane
  239. Ulanowska (zd. Matuszek)   Bogumiła    - Nowa Sól, rocznik 1982
  240. Ustupska,  Małgorzata (Janicka) - Zakopane, rocznik 1975
  241. Wartak Anna - Zakopane, rocznik 1982
  242. Wiecha Paweł - Kraków, 1968
  243. Włodarkiewicz Ewa (zd.Chmura) - Gdynia, rocznik 1965
  244. Wojak Maciej, Zakopane, rocznik 1973
  245. Wojna Krzysztof - Warszawa, rocznik 1957
  246. Wolak Andrzej - Zakopane, rocznik 1977
  247. Wonuczka-Wnuk Małgorzata- Zakopane, rocznik 1980
  248. Worotniak Janusz - Kraków, rocznik 1972
  249. Wrońska Solik Małgorzata - Zakopane, rocznik 1972
  250. Wróbel Stanisław - Zakopane, rocznik 1960
  251. Wróbel Wiktor - Zakopane, rocznik 2006
  252. Zaczyński Zbigniew - Londyn, rocznik 1961
  253. Zakrzewska Anna - Zakopane, rocznik 2002
  254. Zelek Kazimierz - Zakopane, rocznik 1957
  255. Zielińska Marta - Laski, rocznik 1956
  256. Zieliński Marcin, Kościelisko, rocznik 2008
  257. Zyzańska Irena - Zakopane, rocznik 1980
  258. Żarowska /Figus/ Bogusława, rocznik 1979, Zakopane
  259. Żytowicz Jacek - Sulejówek,rocznik 1957

 

BYLI CZŁONKOWIE STOWARZYSZENIA

 Jerzy Banaś - Zakopane, rocznik 1951 /zm.29.07.2017/
 Jan Kurzysz - Zakopane, rocznik 1962 /zm.14.12.2016/
 Rojowski Maciej - Wodzisław Śląski, rocznik 1968/zm.06.12.2016/
 Wojnarowski Eugeniusz, Wrocław, rocznik 1961 /zm. 29.01.2016/
 Kardaś Józef, Zakopane, rocznik 1966 /zm.08.06.2015/
 Krok Wojciech ,Zakopane, rocznik 1957,/zm.02.10. 2014/|
 Dołgowska (zd.Walkosz) Małgorzata,Zakopane, rocznik 1980/zm. 2014/|
 Trebunia Zofia ("Tutka")- Biały Dunajec, rocznik 1957 /zm.17.01.2014 r./
 Józef Karpiel - Zakopane, rocznik 1955 /zm.20.10.2012 r./
 Witold Kirkor - Gdańsk, rocznik 1946 /zm.26.11.2011 r./
 Jakubczak Maria - Zakopane, rocznik 1951 /zm.24.11.2011 r./
 Halina Gąsienica - Zakopane - rocznik 1971 /zm.19.10.2011 r./
 Jacek Raźny - Zakopane - rocznik 1982 /zm.28.08.2009 r./
 Elżbieta Bętkowska-Bachleda - Zakopane, rocznik 1968 /zm.16-04-2009 r./
 Henryk Wonuczka-Wnuk - Zakopane, rocznik 1935 /zm.23-01-2008 r/

 
|
|
|
|
|
 |
|