Pożegnanie absolwentów LO, 20 kwietnia 2011 roku

Kliknij zdjęcie, aby powiększyć widok. | absolwenci 2011 | Powrót na strone główna


W dniu 20 kwietnia 149 absolwentów naszej szkoły otrzymało świadectwa. Uczniowie z rocznika maturalnego 2011 chodzili do pięciu klas. Przypomnijmy wychowawców:
kl. 3a, wych. mgr Renata Orawiec i w trzeciej klasie mgr Piotr Zięba,
kl. 3b, wych. dr Błażej Bzowski,
kl. 3c, wych. mgr Zbigniew Grzywacz,
kl. 3d, wych. mgr Bożena Piwowarczyk,
kl. 3e, wych. mgr Beata Fortuna-Kowalska.<

P rzy tak uroczystej okazji należy wspomnieć absolwentów, którzy się szczególnie wyróżnili w nauce. I tak:  Maciej Rączkowski otrzymał nagrodę specjalną – laptop – ufundowaną przez  firmę "Prymus", która mimo „gogicznej” nazwy zajmuje się…szkolną stołówką. Maciej uzyskał tytułu Laureata z III lokatą, w ogólnopolskiej Olimpiadzie Literatury i Języka Polskiego. Kolejny laptop – tym razem ufundowany przez Radę Rodziców - powędrował do Mateusza Radoma, za dwukrotne uzyskanie tytułu finalisty w Olimpiadzie Chemicznej. Gratulujemy!

Były i świadectwa z wyróżnieniem. Rzecz niesłychana, otrzymało je aż 47 osób ( 1/3 wszystkich świadectw.
Najwyższą średnią ocen ( 5,38) miały dwie uczennice : Alicja Lasak, oraz Maria Skupień.
Za pomoc w organizacji uroczystości szkolnych nagrodzono Angelikę Golińską, Dominikę Krzysiak, Magdalenę Karpiel i Annę Seman.

Na uroczystości pożegnania klas maturalnych była obecna Prezes Stowarzyszenia Absolwentów I Liceum Ogólnokształcącego Małgorzata Gładoch, która m.in. odczytała list Macieja Rojowskiego, członka Zarządu.   

Ostatnim akcentem środowej uroczystości był koncert muzyczny, jaki przygotowali dla swoich starszych kolegów uczniowie klas drugich.

Życzymy wszystkim absolwentom powodzenia na egzaminie maturalnym, oraz sukcesów w ubieganiu się o indeksy wyższych uczelni.

W dniu 20 kwietnia 149 absolwentów naszej szkoły otrzymało świadectwa. Uczniowie z rocznika maturalnego 2011 chodzili do pięciu klas. Przypomnijmy wychowawców: kl. 3a, wych. mgr Renata Orawiec i w trzeciej klasie mgr Piotr Zięba, kl. 3b, wych. dr Błażej Bzowski, kl. 3c, wych. mgr Zbigniew Grzywacz, kl. 3d, wych. mgr Bożena Piwowarczyk, kl. 3e, wych. mgr Beata Fortuna-Kowalska. Przy tak uroczystej okazji należy wspomnieć absolwentów, którzy się szczególnie wyróżnili w nauce. I tak: Maciej Rączkowski otrzymał nagrodę specjalną – laptop – ufundowaną przez firmę "Prymus", która mimo „gogicznej” nazwy zajmuje się…szkolną stołówką. Maciej uzyskał tytułu Laureata z III lokatą, w ogólnopolskiej Olimpiadzie Literatury i Języka Polskiego. Kolejny laptop – tym razem ufundowany przez Radę Rodziców - powędrował do Mateusza Radoma, za dwukrotne uzyskanie tytułu finalisty w Olimpiadzie Chemicznej. Gratulujemy! Były i świadectwa z wyróżnieniem. Rzecz niesłychana, otrzymało je aż 47 osób ( 1/3 wszystkich świadectw. Najwyższą średnią ocen ( 5,38) miały dwie uczennice : Alicja Lasak, oraz Maria Skupień. Za pomoc w organizacji uroczystości szkolnych nagrodzono Angelikę Golińską, Dominikę Krzysiak, Magdalenę Karpiel i Annę Seman.

Na uroczystości pożegnania klas maturalnych była obecna Prezes Stowarzyszenia Absolwentów I Liceum Ogólnokształcącego Małgorzata Gładoch, która m.in. odczytała list Macieja Rojowskiego, członka Zarządu. Ostatnim akcentem środowej uroczystości był koncert muzyczny, jaki przygotowali dla swoich starszych kolegów uczniowie klas drugich. Życzymy wszystkim absolwentom powodzenia na egzaminie maturalnym, oraz sukcesów w ubieganiu się o indeksy wyższych uczelni.